Diyadin harita ve uydu görüntüleri

Ağrı iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 923 kilometrekare, nüfusu 18.843 dir. Yüzeyi geniş düzlüklerden... daha fazla bilgi

Diyadin harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ağrı » Diyadin haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Diyadin haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Diyadin haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.5401, Boylam: 43.6773

Diyadin ilçesi belde ve köyleri

Akçevre , Akyolaç , Altınkilik , Aşağıakpazar , Aşağıkardeşli , Aşağıtütek , Atadamı , Atayolu , Batibeyli , Boyalan , Budak , Burgulu , Büvetli , Davutköy , Dedebulak , Delihasan , Dibekli , Dokuztaş , Gedik , Göğbekan , Gözüpek , Günbuldu , HAcıhalit , Heybeliyurt , Kapanca , Karapazar , Kocaçoban , Kotancı , Kuşburnu , Mollakara , Mutlu , Oğuloba , Omuzbaşı , Pirali , Rahmankulu , Satıcılar , Soğuksu , Sürenköy , Sürmelikoç , Şekerbulak , Taşbasamak , Taşkesen , Tavla , Tazekent , Toklucak , Ulukent , Uysallı , Yanıkçukur , Yeniçadır , Yeşildurak , Yıldırım , Yıldız , Yolcupınarı , Yörükatlı , Yukarıakpazar , Yukarıdalören , Yukarıtütek , Yuva

Diyadin uydu görüntüsü

Diyadin ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Diyadin haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Diyadin uydudan görüntüsü

Diyadin konumu

Diyadin konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Diyadin) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.