Doğubeyazıt harita ve uydu görüntüleri

İlçe, yurdumuzun en yüksek dağları olan büyük Ağrı'nın bir kısmı ile Küçük Ağrı dağı ve Tendürük dağının ... daha fazla bilgi

Doğubeyazıt harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ağrı » Doğubeyazıt haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Doğubeyazıt haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Doğubeyazıt haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.5506, Boylam: 44.0778

Doğubeyazıt ilçesi belde ve köyleri

Aktarla , Aktuğlu , Altıntepe , Aşağıtavla , Atabakan , Ayrnacı , Bardaklı , Barındı , Başköy , Bereket , Besler , Bezirhane , Binkaya , Bozkurt , Bozyayla , Bölücek , Bulakbaşı , Buyuretti , Çalıköy , Çetenli , Çiftlikköy , Çömçeli , Dağdelen , Dalbahçe , Demirtepe , Dolaklı , Dostali , Eskisu , Esnemez , Gökçekaynak , Göller , Gözükara , Güllüce , Gültepe , Gülyüzü , Güngören , Günyolu , Gürbulak , Halaç , İncesu , Kalecik , Karabulak , Karaburun , Karaca , Karakent , Karaşeyh , Kargakonmaz , Kazan , Kızılkaya , Kucak , Kutlubulak , Melikşah , Mescitköy , Ortadirek , Ortaköy , Örmeli , Örtüllü , Pullutarla , Sağdıç , Sağlıksuyu , Sarıbıyık , Sarıçavuş , Sarıdana , Sazoba , Seslitaş , Somkaya , Subeşiği , Suluçam , Tanıktepe , Telçeker , Toçatan , Tulumlu , Tutak , Uzunyazı , Üçgöze , Üçmurat , Üzengili , Yağmurdüşen , Yalınsız , Yanoba , Yaygınyurt , Yeniharman , Yığınçal , Yılanlı , Yiğityatağı , Yukarıtavla

Doğubeyazıt uydu görüntüsü

Doğubeyazıt ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Doğubeyazıt haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Doğubeyazıt uydudan görüntüsü

Doğubeyazıt konumu

Doğubeyazıt konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Doğubeyazıt) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: o benim melmeketim onu hiç bir yere deyişmem gözel köyöm doğu beyazıt istanbuldan tahir tüm doğu beyazıtlara selam lar olsun okuyanda slm - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.