Edirne harita ve uydu görüntüleri

Edirne Marmara Bölgesinin Trakya kısmında yer alır. Sınır kapısı, 'Bursa'nın oğlu, İstanbul'un babası' olarak vasıflandırılan ve Osmanlı Devletinin ikinci başkenti ve 'müze şehir' Edirne'nin doğusunda Kırklareli ve Tekirdağ, güneydoğusunda Çanakkale, batısında Yunanistan, kuzeybatısında Bulgaristan, güneyinde ise Ege Denizi bulunmaktadır. daha fazla bilgi

Edirne harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Edirne haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Edirne haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Edirne haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.6777, Boylam: 26.5528

Statik haritalar

Edirne ilçe haritaları

Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü

Edirne uydu görüntüsü

Edirne ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Edirne haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Edirne uydudan görüntüsü

Edirne konumu

Edirne konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Edirne) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: mrb adım tufan ben edirne trakya üniw. kazandm orda okucağm bu yıl yabancı diller y.o. nerde caba daha gdemedm bileninz varsa tam adresni yollayablir mi teşekkürle - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
erdal: ben erdal baymak dr.teknik servisten bende edirneyi çok seviyorum.insanları çok cana yakın sevdigimde edirneli - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
edirneliyim: atmayın yau belediye çalışmıyor dumandan geçilmiyor bitirdiler edirneyi gerçi ben orada hiç yaşamadım u.köprülüyüm 15 yaşımdan sonra hiç gelmedim tv lerde görüyorum bakımsız havası dumanlı neresi güzel atmayın önce belediye başkanını deyiştirin bu valiylen kaymakamlan olmuyor yazık bu sethat şehirimize - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
FATİ22: YAZAN.FATİ YEĞİTOĞLU
  • -BEN EDİRNE AKARDERE KÖYÜNDEN, CENNE MEMLEKETİMİ ÇOK ÖZLEDİM - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
    FATMA: ÇOCUKLUĞUMUN ŞEHRİ,SENDEN UZAKTAYIM ŞİMDİ,AH KEŞKE DÖNEBİLSEM GERİ,KİM BİLİR?BİR GÜN KAVUŞURUZ BELKİ!!!! - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
    İZEL: MERHABA EDİRNELİLER BEN DE EDİRNELİYİM ÇANKIRIDA OKUYORUM 9-A SINIFINDA EDİRNEMİ ÇOK SEVİYORUM TÜRKİYENİN CENNET KÖŞESİ NERSİ DESELER EDİRNE DERİM O KADAR GÜZEL VE TURİSTİK BİYERKİ BEN DE BURDA DOĞDUĞUM İÇİN KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM SENİ SEVİYORUM EDİRNE - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.