Edremit harita ve uydu görüntüleri

Balıkesir iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.233 kilometrekare, nüfusu 36.871 dir. Yüzeyi, genel olarak batı ve güneybatıya... daha fazla bilgi

Edremit harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Balıkesir » Edremit haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Edremit haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Edremit haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.5941, Boylam: 27.0183

Edremit ilçesi belde ve köyleri

Akçay , Akçay , Altınoluk , Altınoluk , Andaç , Arıtaşı , Arıtaşı , Avcılar , Avcılar , Ayazpınar , Bakacık , Beyoba , Beyoba , Bostancı , Bostancı , Çamcı , Çamcı , Çamlıbel , Çamlıbel , Çayırbaşı , Çıkrıkçı , Çıkrıkçı , Çiçekli, Dereli , Dereli , Dilkaya , Doğanlar , Doyuran , Doyuran , Dönemeç , Enginsu , Güre , Güre , Hacıarslanlar , Hacıarslanlar , Kadıköy , Kadıköy , Kavlaklar , Kavlaklar , Kıyıcak , Kızılkeçili , Kızılkeçili , Köklü , Köprüler , Köşkköy , Mehmetalanı , Mehmetalanı , Narlı , Narlı , Ortaoba , Ortaoba , Pınarbaşı , Pınarbaşı , Tahtakuşlar , Tahtakuşlar , Yaşyer , Yaşyer , Yaylaönü , Yaylaönü , Yolören , Yolören , Zeytinli , Zeytinli

Edremit uydu görüntüsü

Edremit ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Edremit haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Edremit uydudan görüntüsü

Edremit konumu

Edremit konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Edremit) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yaşamak için: edremit ılcesının arazı pasellerı ve hudutlarını gösteren harıta ile ilgili bilgiş edinmek istıyorum. - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
berna: edremıt kuru fasulyesıyle unludur. Burada Bahar özgün adlı bır bayan dogumludur.

koylerı kobaklar koyu

- 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.