Güre (Edremit) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Güre harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Güre, Türkiye topraklarında Balıkesir ilinin Edremit ilçesine bağlı bir köydür. Güre yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Balıkesir » Edremit » Güre köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Güre haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Güre haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.6141, Boylam: 26.8934

Edremit ilçesi belde ve köyleri

Akçay , Akçay , Altınoluk , Altınoluk , Andaç , Arıtaşı , Arıtaşı , Avcılar , Avcılar , Ayazpınar , Bakacık , Beyoba , Beyoba , Bostancı , Bostancı , Çamcı , Çamcı , Çamlıbel , Çamlıbel , Çayırbaşı , Çıkrıkçı , Çıkrıkçı , Çiçekli, Dereli , Dereli , Dilkaya , Doğanlar , Doyuran , Doyuran , Dönemeç , Enginsu , Güre , Güre , Hacıarslanlar , Hacıarslanlar , Kadıköy , Kadıköy , Kavlaklar , Kavlaklar , Kıyıcak , Kızılkeçili , Kızılkeçili , Köklü , Köprüler , Köşkköy , Mehmetalanı , Mehmetalanı , Narlı , Narlı , Ortaoba , Ortaoba , Pınarbaşı , Pınarbaşı , Tahtakuşlar , Tahtakuşlar , Yaşyer , Yaşyer , Yaylaönü , Yaylaönü , Yolören , Yolören , Zeytinli , Zeytinli

Güre uydu görüntüsü

Güre ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Güre haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Güre uydudan görüntüsü

Güre konumu

Güre konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Güre) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.