Eminönü harita ve uydu görüntüleri

İstanbul'un tarihi yarımada olarak bilinen kısmında yer alan Eminönü ilçesi kuzeyden Haliç, güneyden Marmara Denizi, doğudan İstanbul boğazı batıdan ise Fatih ilçesi ile çevrilidir. İlçe bütünüyle İstanbul kentinin tarihi çekirdeği olan suriçinde yer alır ve merkezi alanın en canlı bölgelerinden birini oluşturur. daha fazla bilgi

Eminönü harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Eminönü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Eminönü haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Eminönü haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0120, Boylam: 28.9704

Eminönü ilçesi belde ve köyleri

Eminönü uydu görüntüsü

Eminönü ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Eminönü haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Eminönü uydudan görüntüsü

Eminönü konumu

Eminönü konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Eminönü) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ilhan: eminönü ilçemizin lavedilip fatihe bağlanmasını istemiyoruz eminönü istanbulun özüdür yerleşik nüfusu azalsada tarihine hürmeten ilçe olarak kalmalıdır. AHMAT BEY ' katılıyorum - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
ahmet: eminönü ilçemizin lavedilip fatihe bağlanmasını istemiyoruz eminönü istanbulun özüdür yerleşik nüfusu azalsada tarihine hürmeten ilçe olarak kalmalıdır. - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.