Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: KARAYOLLARİ MAH.FATİH CAD.628.SOK.NO.1 Telefon: 2125380049 Faks: 2125376220) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Gaziosmanpaşa » Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu konumu

Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Emine Sabit Büyükbayrak İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

FİLOŞ: BEN FİLİZ DURMUŞ BEN 1991 DE MEZUN OLDUM ÖĞRETMENİMİN İSMİ KARAR KARRA İDİ HATIRLAYAN ARKADAŞLAR VARSA KONUŞALIM BEKLİYORUM - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
diyarbakırlı: ben emine sabit büyük bayrak ilköğretim okulunda okuyorum 7-f sınıfında okuyorum okulumu çok seviyorum o çok güzel okuldur hrkesi bekleriz - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
rengin: emine sabit büyük bayrak ilköğretim okulu hayatımdaki en güzel en temiz ve çalışkan okul - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
buket: EMİNE SABİT BÜYÜKBAYRAK İLKÖĞRETİM OKULUNDA OKUYORUM.5-A SINIFINA GİDİYORUM.OKULUMU ÇOK SEVİYORUM.BÜTÜN BU OKULDA OKUYANLARA BAŞARILAR DİLİYORUM. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.