Yenikapı (Emirdağ) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yenikapı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yenikapı, Türkiye topraklarında Afyonkarahisar ilinin Emirdağ ilçesine bağlı bir köydür. Yenikapı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Afyonkarahisar » Emirdağ » Yenikapı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yenikapı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yenikapı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.0683, Boylam: 31.3117

Emirdağ ilçesi belde ve köyleri

Ablak , Adayazı, Ağılcık , Alibeyce , Aşağıalıçomak , Aşağıkurudere , Aşağıpiribeyli, Avdan , Aydınyaka , Bademli, Bağlıca , Balçam , Başkonak , Beyköy , Beyören , Burunarkaç , Büyüktuğluk , Camılı , Çatallı , Çaykışla , Çiftlikköy , Dağılgan , Dağınık , Davulga, Daydalı , Demircili , Dereköy , Ekizce , Elhan , Emirinkoyu , Eskiakören , Eşrefli , Gedkkevi , Gelincik , Gökçekaya , Gömü, Gözeli , Güneyköy , Güneysaray , Güveşçi , Hamzahacılı , Hisarköy , İncik , Karaağaç , Karacalar , Karakuyu , Karayatak , Kılıçlar , Kılıçlı kavlaklı , Kırkpınar , Kuruca , Leylekli , Ozkan , Örenköy , Salihler , Sigracık , Soğukkuyu , Suvermez , Tabaklar , Tepeköy , Tezköy , Toklucak , Topdere , Türkmen , Türkmenakören , Ümraniye , Veysel , Y.kurudere , Yarıkkaya , Yarımca , Yavuz , Yenikapı , Yeniköy , Yusufağa , Yüreğil

Yenikapı uydu görüntüsü

Yenikapı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yenikapı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yenikapı uydudan görüntüsü

Yenikapı konumu

Yenikapı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yenikapı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.