Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: 7400/24 SOKAK NO:7 ZÜBEYDEHANIM MAHALLESİ KARŞIYAKA/İZMİR Telefon: 2323821995 Faks: 2323821144 email: 355309@meb.k12.tr) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İzmir » Karşıyaka » Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.4186, Boylam: 27.1296

Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu konumu

Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Engin Hayri Özmeriç İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Bideciler: Hayri abicim sizi bostanlı yürüyüş bandında tanıdım.Sizin saygı değer bir kişiliğiniz olduğu her halinizden belli oluyor.Son spor organizasyonunda da bulundum.Arkadaşlardan da sizin çok faal birisi olduğunuzu öğrendim. Bugünde internetten bir araştırayım dedim.Harika bilğiler okudum ve sizi gördüğüm zaman ki görüşümde yanılmadığımı anladım.Bu ülkenin sizin gibi fedakar kişilere her zaman ihtiyacı var.Sağlıklı günler geçirmeniz dileği iler hörmetle ellerinizden öperim. - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
KoLeRa: Cok qüseL... - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Mehmet Göktepe: sevgili Hayri Amca bu gün öğretmen olan eşimin sizin ve eşinizin yaptırmış olduğu okulumuza görevlendirildiğini öğrendim. Böyle bir eseri oluşturduğunuz için bu vesileyle sizlere teşekkürlerimi sunarım. Sizin gibi hayır ve vatan sever büyüklerimizin böyle eğitim kurumlarını vucuda getirmeleri haddim olmayarak hertürlü övgünün üzerindedir. Henüz okulu görmedim kısmet olursa yarın eşimle birlikte gidicez, kısmet olursa birgün belki sizinle tanışıp elinizi öpmek isterim. sağlık ve uzun ömürler diler, saygılarımı sunarım.Hoşçakalın.

Mehmet GÖKTEPE

J.İkmal Mrk.K.lığı Bornava-İZMİR

0.505.5669052 - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Hayri Özmeriç: her hangi bir vesile ile bu sayfaya ulaşmış olan şahsa okulumuzun tarihçesi hakkında kısa bir bilgi vermenin faydalı olacağına inanarak yazıyorum. ilginize de peşin teşekkürlerimi sunarım.

Karşıyaka''nın dış mahallesi Örnekköyde metruk bir taş ocağından kalmış 22 dönümün bir kısmına beş derslikli bir okul bağışı ile 1986 da başladım. 1995 de mevcut yapıya kat ilave ederek 11 derslik ve bir de 17x27 -459 M2 spor salonu ilavesi yapıldı."Spor salonumuzda özellikle judo çalışmaları yapılıyor ve bugüne kadar dünya,avrupa, balkan, türkiye karşılaşimalarında öğrencilerimiz pek çok altın, gümüş, brons madalyalar aldılar. 2001 yılında ayrı bir binada 16 derslikli bir okul eşim Engin Özmeriç tarafından ve yine eşim tarafından 2007 yılında dört derslikli 560 M2 kapsayan anaokulu (eşimin annesi ismine "Nezahat Ertan Anaokulu" yapıldı. Halen arazi çok genişçe olduğu için 1986 da başlayan ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor. Bugün hava çok güzeldi ve aksayan ağaçların yerine 9 adet top çam fidanı (beş yaşında) diktik.

Kısaca, bu okul ile ilgilenmek hayatımın bu devresinde (Doğum tarihi 1929) ikinci bir meslek haline geldi. çok da mutluyum.

ilgilenenlere, okulumuzun bu özgeçmişini ilgilenip okuyanlara selam ve sevgiler. Hayri Özmeriç - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.