Ercan Görür Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ercan Görür Lisesi (Lise
Adres: ERTUĞRUL GAZİ MAH. ŞEYH ŞAMİL SOK. NO:16 Telefon: 2164263850 Faks: 2164263852) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Pendik » Ercan Görür Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ercan Görür Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ercan Görür Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Ercan Görür Lisesi uydu görüntüsü

Ercan Görür Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ercan Görür Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ercan Görür Lisesi uydudan görüntüsü

Ercan Görür Lisesi konumu

Ercan Görür Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ercan Görür Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Allı: İstanbul''daki okulu Yozgat Sınırlarında Nasıl Gösterirsiniz Lütfen Kontrol Edin - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.