Erciş harita ve uydu görüntüleri

Erciş, Van ilinin en büyük ilçesidir. Van Gölü'nden 5 kilometre içeride, 25 metre yükseklikte kurulmuş olan Erciş'in yüzölçümü 2115 kilometre kare, denizden yüksekliği 1750 metre, Van'a uzaklığı ise 100 kilometredir. daha fazla bilgi

Erciş harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Van » Erciş haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Erciş haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Erciş haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.0310, Boylam: 43.3597

Erciş ilçesi belde ve köyleri

Abdalmezraası , Ağaçören , Ağırkaya , Akbaş , Akçayuva , Aksakal , Aşağıakçagedik , Aşağıçokek , Aşağıgöze , Aşağıışıklı , Aşağıkozluca , Bayramlı , Bozyaka , Bucakönü , Çakırbey , Çatakdibi , Çataltepe , Çelebibağı, Çetintaş , Çimen , Çobandüzü , Çubuklu , Deliçay , Derekent , Derimevi , Dinlence , Doğancı , Doluca , Duracak , Düvenci , Ekiciler , Ergücü , Evbeyli , Gedikdibi , Gergili , Gökoğlan , Görüşlü , Gözütok , Gültepe , Gümüşoluk , Hacıkaş , Hasanabdal , Haydarbey , Hocalı , İkizçalı , İşbaşı , Kadırasker , Karatavuk , Karayayla , Kasımbağı , Kayaboyun , Kekiksırtı , Keklikova , Kırkdeğirmen , Kırkpınar , Kızılören , Kocapınar, Koçköprü , Kordoğan , Köycük , Mağaraköy , Nişancı , Ortayayla , Oyalı , Payköy , Pınarlı , Sabanbüken , Salmanağa , Söğütlü , Şehirpazar , Şerefli , Taşevler , Taşkapı , Taşlıçay , Tekler , Topraklı , Ulupamir , Uncular , Yalındam , Yankıtepe , Yetişen , Yılanlı , Yoldere , Yöreli , Yukarıakçagedik , Yukarıışıklı , Yünören

Erciş uydu görüntüsü

Erciş ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Erciş haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Erciş uydudan görüntüsü

Erciş konumu

Erciş konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Erciş) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Avrupali: Eeeeeee haklisiniz ben bir ercisli olarak ercisi seviyorum. Ama dogu tarafina önem veren büyüklerimizmi varki birde doguyu begenmiyorsunuz. Hersey bati icin dogu yikilsin, ne olacakki. Sanki basbakanin isi gücü yok doguyu yapsin,ancan batiyi kalkindirsin. - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: ANKARALI ARKADAŞA ÖN YARGILI OLMAMASINI BİR YER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRTİLECEKSE ÖNCELİKLE O YERİ GEZİP GÖRMEK LAZIM OLDUĞUNU HATIRLATAYIM BENİM GÖZÜMDE ERCİŞ ANKARADAN ÇOK DAHA GÜZELDİR SEN BATILIYSAN BENDE YEŞİL ERCİŞLİYİM ANKARALI - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
van: ankaralı arkadas siz ercişin nerelerini begenmediniz - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
çilekeş: merhaba ben mehmet ankaralı arkadasa cok tesekür ederim. ama ne ayzıkkı bu konuda yanılıyorsunuz.öncelikle bir yer hakında yorum yapacaksan o yeri gezip görmenizi tavsiye ederim - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
ankaralı: erciş berbat bi yer ya bir batılı olarak erçişi hiç ama hç beğenmedim insanı iyi ama gezilecek hiç bi yer yok ercişe geldiğim için çok ama çok pişmanım gerçekten de ercişin hiç ama hiç kentsel görünüm yok - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.