Paşalimanı (Erdek) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Paşalimanı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Paşalimanı, Türkiye topraklarında Balıkesir ilinin Erdek ilçesine bağlı bir köydür. Paşalimanı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Balıkesir » Erdek » Paşalimanı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Paşalimanı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Paşalimanı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4903, Boylam: 27.6088

Erdek ilçesi belde ve köyleri

Aşağıyapıcı , Aşağıyapıcı , Balıklı , Balıklı , Ballıpınar , Ballıpınar , Belkıs , Belkıs , Çakılköy , Çakılköy , Çayağzı , Çayağzı , Çeltikçi , Çeltikçi , Doğanlar , Doğanlar , Hamamlı , Hamamlı , Harmanlı , Harmanlı , İlhanköy , İlhanköy , Karşıyaka , Karşıyaka , Kestanelik , Kestanelik , Narlı , Narlı , Ocaklar , Ocaklar , Ormanlı , Ormanlı , Paşalimanı , Paşalimanı , Poyrazlı , Poyrazlı , Tatlısu , Tatlısu , Turan , Turan , Tuzla , Tuzla , Yukarıyapıcı , Yukarıyapıcı

Paşalimanı uydu görüntüsü

Paşalimanı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Paşalimanı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Paşalimanı uydudan görüntüsü

Paşalimanı konumu

Paşalimanı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Paşalimanı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Paşalimanı Adası: http://www.pasalimaniadasi.com.tr

Balıkesir Erdek ilçesine bağlı şirin bir Ada.. Adalılarımızın birbirleriyle olan iletişimini artırmak ve Paşalimanı Adasını dünyaya en mükemmel şekilde tanıtmak için Paşalimanı Adasının ileri gelen insanları tarafından kurdurulmuş olup tüm Paşalimanı sevdalılarına armağan edilmiştir. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Murat KARBAN: Paşalimanı Hakkında En Detaylı Bilgi http://www.pasalimaniadasi.com.tr - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.