Erdemli harita ve uydu görüntüleri

Erdemli ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Erdemli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Mersin » Erdemli haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Erdemli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Erdemli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.6075, Boylam: 34.3051

Erdemli ilçesi belde ve köyleri

Alibeyli , Arpaçbahşiş, Arslanlı , Ayaş, Aydınlar , Batısandal , Çamlı , Çerçili , Çeşmeli, Çiftepınar , Çiriş , Dağlı , Doğlu , Doğusandal , Elbeyli , Elvanlı , Esenpınar, Fakılı , Gucuş , Güneyli , Güzeloluk , Hacıhalilarpaç , Harfıllı , Hüsametli , İlemin , Karaahmetli , Karahıdırlı , Karakeşli , Karayakup , Kargıpınarı, Kayacı , Kızelen , Kızkalesi, Kocahasanlı, Koramşalı , Kösbucağı , Kösereli , Kumkuyu, Kustulu , Limonlu, Pınarbaşı , Sarıkaya , Sarıyar , Sınap , Sıraç , Sorgun , Şahna , Tabureli , Toros , Tömük , Uçtepe , Üzümlü , Veyselli , Yağda , Yeniyurt

Erdemli uydu görüntüsü

Erdemli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Erdemli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Erdemli uydudan görüntüsü

Erdemli konumu

Erdemli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Erdemli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: şuan karabükte askerlik yapıyorum erdemliye baglı elvanlıda oturuyorum erdemli seni özledim ahmet yılmaz jandarma timi herkese slm - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
urfalısevmiş: ben urfalıyım ama benim sevdiğim erdemlide bekle beni erdemli urfalı geliyor ama artık erdemli olduk aşkımın sayesinde erdmli halkına selamler inşalah beldeye başkanınız olurrm olsamda olsam işte - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
SERDAR: ben serdar tekrardan yazıyorum erdemli de yaşamak isteyenler hepinizi beklıyorum erdemlı ye bence gelip buraların ne kadar güzel bir yer oldugunu görün yaşanacak bir yer arıyorsan gel erdemli yebarbaros mahallesinden serdar} - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
ayse : erdemlide yaşamak çoç güzel her aradığını bulabilirsin ahhhhhhh sivrisneğe bir çözüm olsa - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
coşkun: erdemli güzel ter ama denizi yok onu bilmenizi isterim ama yaylaları tantunisi kebabı herşeyi çok güzel - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
BAHRİYELİ: BEN SARIKAYALI EKREM KAYA TEKİRDAĞDA ASKERLİK YAPIYORUM ŞAFAK 270 BEKLE BENİ SARIKAYA SİZİ COK SEVİYORUM KAYA AİLESİ LİMON VE TANTUNİSİ MEŞHURDUR TAVSİYE EDERİM ERDEMLİNİN. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Erdemli_sever: Erdemli mükemmel bir ilçe iç turizmcilere duyrulur. Çiftepınarlı gençleriz. - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
nazo: biz erdemliye ilk defa bu sene tatile gideceğiz. burdaki yorumların samimiyetine güveniyorum. döndüğüm zaman inşallah güzel yorumlar yazmak istiyorum. - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
MAHONİ: HARİKA BİR İLÇE CENNETTİR - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
misafir: erdemli çok güzel pek hainlerin uğrak yeri olmamış,onlardan alış veriş yapmayalım ev arsa satmayalım ilçemizi bozmayalım. - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.
yılmaz bulut: erdemlide limon yani narenciye çok meşur herkezin gelip görmesini isterim oraya varmışkene bir de ilemin köyüne gelin size bir sıkma börek yapsınlar ama süleyman bulut deye bir adam çok cimri kardeşim neyse siz bir ziyaret edin - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
yılmaz bülüt: ben erdemlinin ilemin köyünde yaşıyorüm erdemlinin heryeri çok güzel köyleride tabiii orda bulunan herkeze selam benyılmaz baba nasılsınız - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.