Sorgun (Erdemli) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Sorgun harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Sorgun, Türkiye topraklarında Mersin ilinin Erdemli ilçesine bağlı bir köydür. Sorgun yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Mersin » Erdemli » Sorgun köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sorgun haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sorgun haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.8682, Boylam: 34.1354

Erdemli ilçesi belde ve köyleri

Alibeyli , Arpaçbahşiş, Arslanlı , Ayaş, Aydınlar , Batısandal , Çamlı , Çerçili , Çeşmeli, Çiftepınar , Çiriş , Dağlı , Doğlu , Doğusandal , Elbeyli , Elvanlı , Esenpınar, Fakılı , Gucuş , Güneyli , Güzeloluk , Hacıhalilarpaç , Harfıllı , Hüsametli , İlemin , Karaahmetli , Karahıdırlı , Karakeşli , Karayakup , Kargıpınarı, Kayacı , Kızelen , Kızkalesi, Kocahasanlı, Koramşalı , Kösbucağı , Kösereli , Kumkuyu, Kustulu , Limonlu, Pınarbaşı , Sarıkaya , Sarıyar , Sınap , Sıraç , Sorgun , Şahna , Tabureli , Toros , Tömük , Uçtepe , Üzümlü , Veyselli , Yağda , Yeniyurt

Sorgun uydu görüntüsü

Sorgun ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sorgun haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sorgun uydudan görüntüsü

Sorgun konumu

Sorgun konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sorgun) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.