Erenköy Kız Lisesi harita ve uydu görüntüleri

Erenköy Kız Lisesi, İstanbul'un Göztepe semtinde 1911'den beri hizmet vermekte olan öğretim kurumu. daha fazla bilgi

Erenköy Kız Lisesi (Lise
Adres: ÖMERPAŞA SK. NO:82 ERENKÖY Telefon: 2163588805 Faks: 2163868284) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Kadıköy » Erenköy Kız Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Erenköy Kız Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Erenköy Kız Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9771, Boylam: 29.0734

Erenköy Kız Lisesi uydu görüntüsü

Erenköy Kız Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Erenköy Kız Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Erenköy Kız Lisesi uydudan görüntüsü

Erenköy Kız Lisesi konumu

Erenköy Kız Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Erenköy Kız Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

sevda ünlü 6/ed/G: 1984-1985 mezunuyum. bugün ilk defa okulumu gördüm ve çok duygulandım. arkadaşlarımın resimlerini gördüğümde okul anılarım bir film şeridi oldu. gözyaşlarımı tutamadım.şu anda 2 kız çocuğu annesiyim. esenkent remaxda gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyorum.beni tanıyan arkadaşlarım bana ulaşmaya çalışsınlar onları ve okul yıllarımı çok özledim. o günleri yad etmek istiyorum. en kısa zamanda görüşmek üzere. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.