Horzum (Erfelek) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Horzum harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Horzum, Türkiye topraklarında Sinop ilinin Erfelek ilçesine bağlı bir köydür. Horzum yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Sinop » Erfelek » Horzum köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Horzum haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Horzum haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.8484, Boylam: 34.8408

Erfelek ilçesi belde ve köyleri

Abdurrahmanpaşa , Akçaçam , Akçasöğüt , Avlagısoku , Aydınlar , Balıfakı , Başaran , Çayırköy , Dağyeri , Değirmencili , Dereköy , Emirhalil , Gökçebel , Gümüşsuyu , Güven , Hacılar , Hamidiye , Hasandere , Himmetoğlu , Horzum , Hürremşah , İncirpınar , İnesoku , Kaldırayak , Karacaköy , Karaoğlu , Kazmasoku , Kızılcaelma , Kızılcaot , Kirazlık , Kurcalı , Mescitdüzü , Meydan , Ormantepe , Salı , Sarıboğa , Selbeyi , Soğucalı , Sorgun , Şerefiye , Tatlıca , Tekke , Tombul , Veysel , Yeniçam , Yeniköy

Horzum uydu görüntüsü

Horzum ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Horzum haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Horzum uydudan görüntüsü

Horzum konumu

Horzum konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Horzum) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

NİHAT BALTACI: HORZUM KÖYÜ DİGER KÖYLER GİBİ SIRANDAN BİR KÖY AMA HERKESE GÖRE İNSANIN KENDİ KÖYÜ BAŞKADIR KÖY YERLEŞİMİNDE İNANIN HORZUM DAVUTCU KÖYÜ BİRAZDAHA FERAH YÜKSEK OLDUGUNDAN GALİBA TELEVİZYON CEP TEL ÇOK GÜZEL ÇEKİYO ŞUNU SÖYLEMEK LAZIM ENSON HİZMET EDİLEN KÖY NEDENSE AYRIMCILIK YAPILIYO YOLUNU KÖY YARDIMLAŞMASIYLA YAPILDI KÖYÜ BOŞ VERELİM HIZAR ÖNÜDİYE BİLİNEN TÜM KÖYLERİ AYRILDIGI YOL ORMAN YOLU ONDAN İYİDİR BELEDİYE TATLICA ŞELALELERİ NASIL TANITMAYI DÜŞÜNÜYO MERAK EDİYORUM HİÇ DEGİLSE BARİ BURAYI ASVALT YAPALIMKİ İLÇEMİZ BİRAZ DAHA KİBAR OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM SİTEMİZİ KURAN VE ÖNCÜSÜ OLAN M ODABAŞ OLMAZASA KİMSE OGÜZEL CENNET BİLDİGİMİZ SİNOP VE İLÇELERİNİ TANITAMAZDI M ODABAŞA TEKRAR SONZUZ ŞÜKRANLARIMI SUNAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM UYAN ERFELEK BELEDİYESİ KENDİMİZİ TANITALIM VE KALKINALIM SAYGILARIMLA SELAMLAR HORZUM DAVUTCU KÖYÜ NİHAT BALTACI - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.