Erkut Soyak Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Erkut Soyak Lisesi (Lise
Adres: ÇAKMAK MAH. SAMANYOLU CAD. ATAY SK Telefon: 2165336450 Faks: 2165336452) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Ümraniye » Erkut Soyak Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Erkut Soyak Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Erkut Soyak Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Erkut Soyak Lisesi uydu görüntüsü

Erkut Soyak Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Erkut Soyak Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Erkut Soyak Lisesi uydudan görüntüsü

Erkut Soyak Lisesi konumu

Erkut Soyak Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Erkut Soyak Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.