Eski (Ermenek) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Eski harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Eski, Türkiye topraklarında Karaman ilinin Ermenek ilçesine bağlı bir köydür. Eski yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Karaman » Ermenek » Eski köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Eski haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Eski haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.7524, Boylam: 30.5338

Ermenek ilçesi belde ve köyleri

Ağaçatı , Ardıçkaya , Aşağıçağlar , Balkusan , Boyalık , Çamlıca , Çatalbadem , Çavuş , Elmayurdu , Eski , Evsin , Gökçekent , Gökçeseki , Görmeli , Güneyyurt, İkizçınar , KAtranlı , Kayaönü , Kazancı, Olukpınar , Pamuklu , Pınaronü , Sarıvadi , Tepebaşı , Yalındal , Yaylapazarı , Yerbağ , Yeşilköy , Yukarıçağlar

Eski uydu görüntüsü

Eski ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Eski haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Eski uydudan görüntüsü

Eski konumu

Eski konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Eski) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.