Erzurum harita ve uydu görüntüleri

Erzurum Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan bir serhat şehridir. Kış turizmi ve üniversiteler arası kış oyunlarının adresi olup aynı zamanda 2011 universiad dünya kış olimpiyatlarına hazırlanmaktadır. Plakası 25 olan Erzurum ili sınırları içerisinde 2007 nüfus sayımına göre 784.941 kişi yaşamaktadır. Erzurum insanına dadaş denmektedir. daha fazla bilgi

Erzurum harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Erzurum haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Erzurum haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Erzurum haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.8970, Boylam: 41.2728

Statik haritalar

Erzurum ilçe haritaları

Aşkale, Çat, Hınıs, Horasan, Ilıca, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Narman, Oltu, Olur, Pasinler, Pazaryolu, Şenkaya, Tekman, Tortum, Uzundere

Erzurum uydu görüntüsü

Erzurum ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Erzurum haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Erzurum uydudan görüntüsü

Erzurum konumu

Erzurum konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Erzurum) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Can Erzurum: Erzurum'un içinde Erzurum' a hasretim :) O kadar çok seviyorum seni Erzurum ...Memleketimizin, ülkemizin kıymetini bilelim hemşehrilerim...Selametle kalın... - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
yıldıray: havası sert insanı mert canım erzurum turkıyenın çoğu yeri gezmişim ama erzurum gibi bir yer ve insanları kadar ıyı olan yok.doğunnun gülüüüü erz - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
dağlı: karayazılıyım erzurum muhteşem memleket ama keşke içinde ırkçı ve faşist kesimler olmasaydı - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
taklacı mimar: 9'UNCU KOR. 109'UNCU TOP. A. K.LIĞI SUSUZHARMANLAR ERZURUM burası tam olarak nerde yawww bulamadımm :)) hangi ilçeee - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ispirli: Erzurumu tadan bilir..o soğukta nasılda sıcacıktır gülüşler.Samimiyetin,asaletin ve vefanın şehridir Erzurum..Hanımlarında ki edebi,beylerinde ki onuru görünce anlarsınız kıymetini.Huzur dolu,şehitler ocağı vatanım benim.. - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
HORASANLI AZİMLİ DAD: Erzurumda çalışan bilir derdini eşi bilir sarhoşun drdini işsizlik belimzi büktü boş yere ağlama ;sana kim iş verdi zaten sende , alışmışsın yatmaya bak etrafına çalışanlara,sende bır kıpırda sen DADŞsın ayıptır kalk ayağı sen herıfsen onun bunun eline bakmak heriflıkmı sen herif adamsın bırak boş lafları ufulanmayı kal ya Bismillah de hel Allah kerim kimse acından ölmemiş ve şunuda bil Rızkı Allah verir sen hele bir ceht et bırak kahve kültürünü;H a bide aklıma birşey geldi Erzurum ve çevre ilçelerinde yanlış bir yahudi lafı dolaşıyor işe ortak edene kadar eşine ortak et bu çok yanlış hep beraber dirilmenin yolu beraber olup çalışmak gardaşlarhadi Allah''a emanet olun. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Türkiyelim : benim ülkemin guzel insanları benim anadolum vatandır her bir yeri güzeldir erzurumuda kayseriside izmiride samsunuda anadolumun güzelliklerini yaşatmaya bakalım yok birbirimizden farkımız biz anadolu insanıyız hepinize selamlar sevgiler gönderiyorum güneyden adanadan - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
izmir güzeli: erzurum için şey derler yazın tozu kışın buzu erzurumun kıllı kızı :) ama ben gittim erzuruma gayet güzel hiç bunaltıcı havası yok kışın biraz soğuk olur hepsi bu, bu arada erzurumun kızları çok güzel olur gerçekten erzurumun havası sert ama insanları gayet iiidirler - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
öz kayserili davut: bende kayseriliyim gözünü sevdiğimin kayserisi mem be memleket kayseri gibisi varsı burasıda memleketmi gelde kayseriyi gör yay gibi yer kayserinin kıymetini bilelim hey gidi hey...... - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
zeynel: slm ben erzurum narmanlıyım ama yazıkki ist yasıyorum yani güzel erzuruma hasretım kıymetini bilelim erzurumlu topraklarimla sohbet etmek isterim nsn ad zeynelakyolq@hotmail.com bekliyorum - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
hamperi: medeniyetler şehri erzurumlu olmak ayrıcalıktır..... - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
hatice: ben erzurumlu olarak hakikaten bu kadar milliyetçi,vatanına,toprağına sahip çıkan onu herşeyin üstünde tutan daha bir şehir görmedim.insanları,( batı tarafında artık çooooktan unutulan )yardım severlik, merhamet,dürüst,adam gibi adamdır.ben bir ASKERİYE kızı olarak iyiki bu topraklarda doğmuşum, iyiki bu güzelim şehirde doğmuşum - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
özgür: ey gidi memleketim be senı çok seviyorum ve tabı için dekileride ama neyazıkki orada yaşayamıyorum dadaşlar dadaşlık bir ayrıcalıktır ona göre herkes dadaş olamaz dadaşlar her yerde agırlıgını korumalıdır ben aslen ankara dogumluyum ama sülalem erzrumlu ben de dadaşım ankaralı degılım erzurum sene gurban olim canın yiyim tabi içindeki sevdigim kızında (özgür) by by by by - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
istanbul: arkadaşlar susuzharman neresinde tam olarak bilgilendirirmisiniz merkeze ne kadar mesafede - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
sıze yabancı: umarım bır gun bende gıder gorurum o meshur memleketı - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
k özgüç: güzel oltumuzun adı güzel kızları güzel dahasıda sarısaz köyü yazan köksal özgüç - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
bent: ben erzurumda dogdum orda ölucem ben dagmaqhlesının cocuguyum erzurumun suyunu ıcmeyenben yasadım demesı bence - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
badboydadaş: doğunu sınır taşı erzurumun dadaşı - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
DADAŞ...2507: BENİM MEMLEKETİMİN HAVASI SOĞUK,İNSANLARI SICAKTIR.VATANIMIN HER KARIŞI BİRBİRİNDEN GÜZEL FAKAT,ERZURUMLU OLMAK BİR AYRICALIKTIR.VATANIMA VE DADAŞLARIMA SELAMLAR... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ASLI: BEN İZMİRDEN ASLI AŞKALE ABDALCIK KÖYLÜYÜM ÇOKK SEVİYOR VE ÖZLÜYORUM PİZZARO CAFEDE ÇALIŞAN BÜNYAMİNİDE ÇOK ÖZLEDİM DADAŞLARA SELAM - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.