Balcılı (Eynesil) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Balcılı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Balcılı, Türkiye topraklarında Giresun ilinin Eynesil ilçesine bağlı bir köydür. Balcılı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Giresun » Eynesil » Balcılı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Balcılı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Balcılı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9801, Boylam: 39.1183

Eynesil ilçesi belde ve köyleri

Adaköy , Aralık , Balcılı , Belen , Çorapçılar , Dereköy , İshaklı , Kekiktepe , Kemaliye , Kemerli , Kösemen , Ören, Yarımca

Balcılı uydu görüntüsü

Balcılı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Balcılı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Balcılı uydudan görüntüsü

Balcılı konumu

Balcılı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Balcılı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

balcilili: en ünlü yemekleri fasulya tursusu, pancar corbasi... derede tek futbol sahasi olan köy olmasina ragmen bunu iyi kullanamamasi, dogru dürüst köyde birlik olunmamasi bunun en büyük sebeblerinden birtanesi köyün üc mahalleden olusmasi... halkin cogu gurbette yasiyor... belkide tek geliri findik... hayvancilik hergün daha azaliyor cünkü genclik köyde kalmiyor.....yaylacilik neredeise öldü....nerde eski yaylacilik???? Merkez köy olmasina ragmen bu degerlendirilmedi okul bile köyden gitti...saglik ocagi faliyette degil.....Su sorunu var.... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.