Geyikli (Ezine) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Geyikli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Geyikli, Türkiye topraklarında Çanakkale ilinin Ezine ilçesine bağlı bir köydür. Geyikli yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Çanakkale » Ezine » Geyikli köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Geyikli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Geyikli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.8042, Boylam: 26.2077

Ezine ilçesi belde ve köyleri

Akçakeçili , Akçakeçili , Akköy , Akköy , Aladağ , Aladağ , Alemşah , Alemşah , Arasanlı , Arasanlı , Bahçeli , Bahçeli , Balıklı , Balıklı , Belen , Belen , Bozalan , Bozalan , Bozeli , Bozeli , Bozköy , Bozköy , Çamköy , Çamköy , Çamlıca , Çamlıca , Çamoba , Çamoba , Çarıksız , Çarıksız , Çetmi , Çetmi , Çınarköy , Çınarköy , Dalyan , Dalyan , Derbentbaşı , Derbentbaşı , Geyikli , Geyikli , Gökçebayır , Gökçebayır , Güllüce , Güllüce , Hisaralan , Hisaralan , Karadağ , Karadağ , Karagömlek , Karagömlek , Kayacık , Kayacık , Kemallı , Kemallı , Kızılköy , Kızılköy , Kızıltepe , Kızıltepe , Koçalı , Koçalı , Koruktaşı , Koruktaşı , Köprübaşı , Köprübaşı , Köseler , Köseler , Kumburun , Kumburun , Mahmudiye , Mahmudiye , Mecidiye , Mecidiye , Pazarköy , Pazarköy , Pınarbaşı , Pınarbaşı , Sarısöğüt , Sarısöğüt , Sarpdere , Sarpdere , Şapköy , Şapköy , Taştepe , Taştepe , Tavaklı , Tavaklı , Uluköy , Uluköy , Uskufçu , Uskufçu , Üvecik , Üvecik , Yavaşlar , Yavaşlar , Yaylacık , Yaylacık , Yeniköy , Yeniköy , Yenioba , Yenioba

Geyikli uydu görüntüsü

Geyikli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Geyikli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Geyikli uydudan görüntüsü

Geyikli konumu

Geyikli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Geyikli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.