Faruk Demirbağ İlköğretimokulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Faruk Demirbağ İlköğretimokulu (İlköğretim Okulu
Adres: ÇINARDERE MAH. OLİMPİYAT CAD. OKUL SOK. NO:1 PENDİK/İSTANBUL Telefon: 2163090514 Faks: 2164517701) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Pendik » Faruk Demirbağ İlköğretimokulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Faruk Demirbağ İlköğretimokulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Faruk Demirbağ İlköğretimokulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

Faruk Demirbağ İlköğretimokulu uydu görüntüsü

Faruk Demirbağ İlköğretimokulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Faruk Demirbağ İlköğretimokulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Faruk Demirbağ İlköğretimokulu uydudan görüntüsü

Faruk Demirbağ İlköğretimokulu konumu

Faruk Demirbağ İlköğretimokulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Faruk Demirbağ İlköğretimokulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.