Fatsa harita ve uydu görüntüleri

Orta Karadeniz Bölgesinde yer alan Ordu iline bağlı Fatsa, 283 km² yüzölçümüne sahip bir ilçedir. Şehir nüfusu 63.721, toplam nüfusu 120.774 olan ilçede 9 belde, 60 köy ve 60 mahalle vardır. daha fazla bilgi

Fatsa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ordu » Fatsa haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Fatsa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Fatsa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0308, Boylam: 37.5006

Fatsa ilçesi belde ve köyleri

Ahmetler , Arpalık , Aslancami, Aşağıardıç , Aşağıtepe , Bacanak , Bağlarca , Başköy , Beyceli , Bolaman, Bozdağı , Bucaklı , Buhari , Bülbülköy , Büyükkoç , Çoteli , Çömlekli , Demirci , Dereyurt , Duayeri , Düğünlük , Eskiordu , Geyikçeli, Gölköy , Hatipli, Hıdırbeyli , Hoylu , Ilıca, İnönü , İslamdağ, Kabakdağı , Kaleönü , Karataş , Kayaca , Kılavuzömer , Kılıçlı , Kösebucağı, Kulakköy , Küçükköy , Mehmetakif , Oluklu , Örencik , Salihli , Saraytepe , Sazcılar , Sefaköy , Sudere , Tahtabaş , Taşlıca , Tayalı , Tepecik , Yalıköy, Yapraklı , Yassıbahçe , Yassıtaş , Yavaş , Yenidoğan , Yenikent , Yeniyurt , Yeşilköy , Yeşiltepe , Yukarıardıç , Yukarıbahçeler , Yukarıtepe , Yusuflu

Fatsa uydu görüntüsü

Fatsa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Fatsa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Fatsa uydudan görüntüsü

Fatsa konumu

Fatsa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Fatsa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

UMUT SÜZEN : BAĞLARCA KÖYÜNDE REŞİT SÜZENİN KONAĞI GÜZELDİR SANKİ BİR SARAY YAVRUSU GİBİ YAPILMIŞ.GEZ,GÖR,BAK KARAR VER. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
GÜMÜŞ KURŞUN: FATSA GELİŞME YÖNÜNDEN ÇOK GÜZEL İLERLEYEN ZAMANLARDA DAHADA GÜZELLEŞECEK FATSANIN KIZLARI GÜZELDİR BEN FATSA HATİPLİLİYİM KÜZEL KASABADIR- 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.