Demirci (Fatsa) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Demirci harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Demirci, Türkiye topraklarında Ordu ilinin Fatsa ilçesine bağlı bir köydür. Demirci yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Ordu » Fatsa » Demirci köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Demirci haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Demirci haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9660, Boylam: 37.5371

Fatsa ilçesi belde ve köyleri

Ahmetler , Arpalık , Aslancami, Aşağıardıç , Aşağıtepe , Bacanak , Bağlarca , Başköy , Beyceli , Bolaman, Bozdağı , Bucaklı , Buhari , Bülbülköy , Büyükkoç , Çoteli , Çömlekli , Demirci , Dereyurt , Duayeri , Düğünlük , Eskiordu , Geyikçeli, Gölköy , Hatipli, Hıdırbeyli , Hoylu , Ilıca, İnönü , İslamdağ, Kabakdağı , Kaleönü , Karataş , Kayaca , Kılavuzömer , Kılıçlı , Kösebucağı, Kulakköy , Küçükköy , Mehmetakif , Oluklu , Örencik , Salihli , Saraytepe , Sazcılar , Sefaköy , Sudere , Tahtabaş , Taşlıca , Tayalı , Tepecik , Yalıköy, Yapraklı , Yassıbahçe , Yassıtaş , Yavaş , Yenidoğan , Yenikent , Yeniyurt , Yeşilköy , Yeşiltepe , Yukarıardıç , Yukarıbahçeler , Yukarıtepe , Yusuflu

Demirci uydu görüntüsü

Demirci ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Demirci haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Demirci uydudan görüntüsü

Demirci konumu

Demirci konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Demirci) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.