Kemer (Fethiye) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kemer harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kemer, Türkiye topraklarında Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir beldedir. Kemer yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Kemer hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Muğla » Fethiye » Kemer beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kemer haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kemer haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.6482, Boylam: 29.3614

Fethiye ilçesi belde ve köyleri

Alaçat , Arifler , Arpacık , Arsaköy , Atlıdere , Bağlıağaç , Bayırköy , Bekçiler , Boğalar , Boğaziçi , Bozyer , Ceylan , Çaltılar , Çaltıözü , Çamköy, Çamurköy , Çatak , Çayan , Çaykenarı , Çenger , Çiftlik, Çobanisa , Çobanlar , Çökek , Çukurincir , Demirler , Dereköy , Dodurga , Doğanlar , Duger , Eldirek , Esenköy , Eşen, Girmeler , Göcek, Gökben , Gökçeovacık , Gülbent , Güneşli , Hacıosmanlar , İncirköy , İnlice , İzzettinköy , Kabaağaç , Kadıköy, Karaağaç , Karacaören , Karaçulha, Karadere, Karaköy , Kargı , Kayabaşı , Kayacık , Kayadibi , Kayaköy , Keçiler , Kemer, Kıncılar , Kınık , Kızılbel , Korubükü , Koruköy , Kumluova, Minare , Ortaköy , Ölüdeniz, Ören , Paşalı , Sahirceylan , Sarıyer , Seki , Seydiler , Söğütlü , Söğütlüdere , Temel , Uğurlu , Uzunyurt , Yakabağ , Yakacık , Yakaköy , Yanıklar , Yeşilüzümlü , Zorlar

Kemer uydu görüntüsü

Kemer ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kemer haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kemer uydudan görüntüsü

Kemer konumu

Kemer konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kemer) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.