Filistin harita ve uydu görüntüleri

Filistin, güneyde, Akabe Körfezi'nden başlamak üzere Akdeniz ile Şeria Nehri'nin batısı arasında kalan Ortadoğu'daki bölgeye verilen çeşitli adlardan biridir. Gazze Şeridi ve Batı Şeria şeklinde özerk yönetim olarak yönetilmektedir. daha fazla bilgi

Filistin harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Filistin haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Filistin haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Filistin haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 31.9614, Boylam: 35.2990

Statik haritalar

Filistin uydu görüntüsü

Filistin ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Filistin haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Filistin uydudan görüntüsü

Filistin konumu

Filistin konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Filistin) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ÖLMEZ : ALLAH'ın izni ile bunları aşacağız arkadaşlar.

MAVİ MARMARA başlattı bu küresel intifadayı, bizler canımız ve kanımız ile sürdüreceğiz İNŞAALLAH.

BAŞBAKANIMIZ sağolsn ilgileniyor mustazaf ve mazlum insanlar ile.

bizde karamsar olmaktan kurtulup, gelecek ilk davete koşarak gidelim ve gerekirse canımız ile destek verelim oradaki MÜSLÜMANLARA..!!

HEM MADEM ÖLÜM TEK BİR DEFA GELECEK, O'DA NEDENN ALLAH İÇİN OLMASIN...!!!..?? - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
deniz: filistin sorunu artık sağ duyulu insanlığın sorunudur devletler sadece gıda yardımı deyıl filistinlileriei israilden korumak için yarışagirmeleri zaruretidoğmuştur deyilseinsanlık mefta olmuş olacaktır nsa - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
NUMAN HÜKÜMDAR: Sizin yazdığınız bir çok yorumu okudum tamamını değil neredeyse tamama yakınınız yani okuduğum yazıların çoğunluğu israili suçluyorsunuz bende suçluyorum ama bilmeniz gereken bu savaşta 1 taraf suçlu değildir.Bir suçlu varsa muhakkak 1-2 tane daha vardır bunu araştıtmanızda fayda var.Eminim bunu araştırdığınız zaman benim demek istediğim şeyleri anlayacaksınız işte tari bunun için vardır. - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
mümin kul: Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onları dost edinirse, şüphesiz o onlardan olur. Şüphesiz Allah, zalim kavmi doğru yola iletmez.(MAİDE SURESİ 51 AYET)Arkadaşlar ne yapsak Devlet stratejisi kadar önemli değil bizlerin yaptığı.Evet dünyaya kök salmış lanetli bir ırk bunlar.HZ.Muhammet s.a.s. yüzü hürmetine zaliml3ere fırsat verme Allahım diye dua edelim arkadaşlar.Takva ile yakaralım yaradanımıza.İsarilin 11.yy da bozguna uğratıldığı gibi Ahir Zamanda yine bozguna uğrayacak inşallah.Muhakkak siz yeryüzünde iki defa bozgunculuk ç›karacaks›n›z ve

muhakkak büyük bir kibirlenifl-yükseliflle kibirlenecekyükseleceksiniz.

Nitekim o ikiden ilk-vaid geldi¤i zaman, oldukça

zorlu olan kullar›m›z› üzerinize gönderdik de (sizi) evlerin aralar›na

kadar girip araflt›rd›lar. Bu yerine getirilmesi gereken bir sözdü. (‹sra,

4-5)

- 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
HAYS: ya arkadaşlar filistin sizin sandığınız kadar masum değil. ilk once filistin israilin tel aviv ve baska sehirlerini bombalamadı mı ? peki ben size saldırsam siz bana karşılık vermez misiniz ? filistin kendi kaşındı. kesinlikle israil haklıdır ve kendini savunmaktadır. israil saldırmasaydı bu savas olmazdı. - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
MONTANA: MESCID-I AKSA GOZUMUZE BAKIYOR VE YARDIM CIGLIKLARI ATIYOR. - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
mücahid: karanlıklarda söylemekten çekindiklerinizi birgün sokaklarda haykıracaksınız filistin... mustfa bayram - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
suna: kaçyüzyıl içiçe yaşamış halklarbir devlet çatısı altında osmanlıyı yıkanlar bügünki siyonistler değilmi içlerine sindirememişler osmanlıyı yemişler içmişler planlar yaapmışlar işte bugünki durum o tarihten başlayın haritaya bakın yüzdeye vurun şimdi bide bakın türkiyeye yaklaşmışlarmı diyye olacak olan o KORKUYORUM - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
suna: birlik olabilsek keşke güvenebilsek birbirimize bütün ortadoğu biz bile kendi içimizde güvenmiyoruz birbirimize dışardakinin canına minnetalmış eline sazı oynatıyo pkkya kurban verdiğimiz şehitlerimiz filistinde ölen yavrular analar babalar yani insanlık adına iyilik adına yapılanve uğrunda ölünen herşeyşehitliktir diyorlarki bizim şehitlerimize ağlayın analar ağlıyo yürekler ağlıyo merak etmeyin siz sadece konuşuyosunuz

- 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
misafir: İSRAİLSAVAŞI BİTİRSE BİLE SALDIRIDA ÖLENLERİ KİM GERİ GETİREBİLİRKİ - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
semanur : dualarımız seninle filistin hiç mi acımıyor israil filistine yüce rabbim onlara birgün cezalarını verir elbette ama siz üzülmein biz sizin yanındayız o çocuklarında okumaya hakkı oynamaya hakkı yokmuu neden onlar neden ama onlar güçsüz bi devlet ama israil neden güçsüz bi devletle uuğraşıor ama onlar üzülmesin biz sizin yanındayız - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
halit bin velit: Esselamun Aleykum hamd Allaha salat veselam tüm müminlerin üzerine inşaallah.sionizmin ve terörist israilin yüce rabbimiz tüm inanmış gönülden teslim olmuş sırasını bekleyen ahde vefa gösteren müttakiler tarafından belasını verecek inşallah ey fıtratından sapmış insanlıktan bi haber zortbalar bizi bileyin bileyin bu kılıçlar allahın izniyle tüm şehitlerimizin gazılerin ve haksızlığa uğrayanların haklarını size tek tek soracak inşaallah. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
önemli değil: ben de şehit olmak istiyorum ALLAH''ım - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
metin baş: dinlerin kutsal merkezi,sürgünlerin,katliamların ve mücadelenin yaşandığı sahne,acının ve gözyaşının ana yurdu. yirmibirinci yuzyılın kerbelası. ölmek kabiliyetindeki onurlu insanların direniş abidesi..HATTE EL NASiR (zafere kadar) - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
UYAN EYY TÜRK - elif: 9 yaşındayım ve bu yapılanların ne kadar yanlış olduğunu kavrayabiliyorum EY TÜRK ! müslüman kardeşlerimize yardım etme zamanı gelmedimi ? Neyi bekliyoruz ? ben topladığım bayram harçlıklarımı filistine yardım amaçlı yolladım SAKIN OLA bayram harçlıklarını yolladı işi bitti diye düşünmeyin elimden gelenin en iyisini yapacağım ben müslümanım ! ben türküm ! hani sizin türklüğünüz ?? israil 10 günlük bebekleri katlediyor UYAN TÜRK OĞLU

umuyorum çabuk silkelenip aklınızı başınıza alırsınız filistinde yüzlerce benim yaşımdaki çocuklar ölüyor bbu nasıl bir vicdandır ki ölülerin önünde resim çektiriliyor !! bu sözüm israilli yahudilere ! bu dünya hepimize yetecek kadar büyük değilmi ? Ne diye savaşlar çıkıyor ?! ne hakla insanlar birbirlerini öldürüyor ? hepimiz adem ve havvadan doğmadıkmı ? bu nasıl bir düşüncedir ki ?? - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
musa: hepimiz elhamdülüllah müslümanız diyoruz ama lüksümüzden vaz gecmiyoruz israil cebimizden kazanıyor ve acımasızca bebekleri katlediyorlar bizse en basitinden muhammed yok mekke yok diyen kolalarını umursamadan tükediyoruz lütfen biraz silkilip nereye gidiyoruz bi bakalım aman be boş ver bi kola demeyelim o ölen yavruların hepimiz üzerinde hakkı var helal paramızı haram yapıp yemeyelim inşallah - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
sema: bir arkadaş tek yürek olsak diyor nasıl.hükümetin pek kayda değer yardımı yok yok çün ki hala masumlar ölüyor çocuklar ölüyor.hükümet devlet hiç miş meğer türk devleti.Tv izledik ce utanıyorum orada ki kardeşlerimiz biz den hak isticek neden yardım etmediniz diyecekler o çocuklar yakamıza yapışıcak.yüreğim dayanmıyor o masumlara. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ahsenur: filistinliler siz yanlız değilsiniz biz müslümanlar size yardım edeceğiz. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Necmettin: birde sunu soylemek istiyorum kardeslerim evet gonlumuzden dilimizden hep dua ediyoruz kala kala o silahimizmi kaldi ?demekki yazik olmus bize yine herzamanki gibi bu olayida Rabbimizemi gonderdik ne yazik olmus bize Rabbim derki sen calis cabala biseyler yapki karsiligini vereyim biz oturup Allah muslumanlara yardim etsin der tembel tembel bisey yapmassak Bak israil calisarak guclenerek ve taaaaaa ABD deki vatandaslarindan yardimlar alarak bu hale geldi ve simdide vuruyor Elbette Rabbimiz sadece ol der ve oda hemen oracikta oluverir bunu biliyoruz ama herseyide Allahimiza havale etmenin bi anlami yok belkide Rabbim muslumanlarin sabrini deniyor ve demek istiyordurki BIRLIK OLUN olamazmi kardeslerim saygilar hurmetler esselamun aleykum - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Necmettin: S A sevgili musluman kardeslerim ve filistin katliamina sirt donen diger hak olmayan din sahipleri evet diyceksinizki hah bi irkci daha eger siz boyle katliama sirt donerseniz hatta oh iyi oluyor derseniz karsinizda 1 milyar muslumani bulacaksiniz insallah rabbime dua ediyorum bu bizim basimiza gelen yahudiler birgun sizinde basiniza gelir bazi arkadaslar okuyorum sag duyulu olalim oldukta ne oldu geride 1000 den fazla olu 5000 yaklasik yarali hala sagduyulu olalim diyosunuz katliam duracak bak sagduyu ise yaradi denilecek ve gerideki olu yarali yikik bisehirin ustune bir kalem cekilecek sanki hic bisey olmamis gibi yemiyoruz artik bu olayin unutulmasina izin vermeyecegiz bu burda kalmayacak insallah bu asamada yapacak hic birsey yok israil istedigi zaman girip istedigi zaman cikacak TEK KURTULUS BIRLIK OLMAK Allaha emanet olun necmettinfr@hotmail.com - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.