Finike harita ve uydu görüntüleri

Finike:Antalya'nın batısında yer alan turistik bir ilçedir. daha fazla bilgi

Finike harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Antalya » Finike haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Finike haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Finike haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.2954, Boylam: 30.1463

Finike ilçesi belde ve köyleri

Akçaalan , Alacadağ , Arifköyü , Asarönü , Boldağ , Çamlıbel , Dağbağ , Gokbuk , Gökçekaya , Günçali , Hasyurt, Sahilkent, Turunçova, Yanlız , Yazır , Yeşilköy , Yeşilyurt, Yuvalılar

Finike uydu görüntüsü

Finike ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Finike haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Finike uydudan görüntüsü

Finike konumu

Finike konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Finike) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

melek: finikenin yayla olmayan minübis geçen sağlık ocağı ve fırını olan yerleri neresidir - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.