Finlandiya harita ve uydu görüntüleri

Finlandiya Cumhuriyeti (Fince: Suomi veya Суоми, İsveççe: Finland). Kuzey Avrupa'da Baltık Denizi kıyısında bir Kuzey ülkesi. İskandinavya yarım adasındadır. Finlandiya'nin komşuları; doğusuda Rusya, kuzeyinde Norveç ve batısında İsveçtir. Finlandiya'nin başkenti Helsinki'dir. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 65,83 KB)] Finlandiya harita

Resmin boyutları: 841px x 1000px, Dosya boyutu: 67405byte (65,83 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Finlandiya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

terve: 8 sene finlandiada yasadım.tek kelımeyle bir doga harikası.gezecek olanların yazın gıtmelerını ve gemi ile gezmelerini tvsıye ederım. - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
yok: kuzenim oraya yerleşecek ve finlandiyalı bir gelinimiz var artık bakalım nasıl bir yer olduğuna dair fikirlerini oraya gittiğinde alıcaz umarım güzeldir - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
kumsal1506: tek kelime harika benziyor ben haritadan başkenti helsinkiye bakdım süper - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.
paini: valla finlandiyada yaşamıyorum ama çok güzel bir memleket ilerde yaşamak istiyorum süper biryer - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.