Gölbaşı harita ve uydu görüntüleri

Adıyaman iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.059 kilometrekare, nüfusu 18.892 dir. Yüzeyi genel olarak dağlık alanlardan meydana gelmiştir. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar yağışlı ve soğuk geçe. Tarım... daha fazla bilgi

Gölbaşı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Adıyaman » Gölbaşı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gölbaşı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gölbaşı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.5658, Boylam: 32.7310

Gölbaşı ilçesi belde ve köyleri

Ahiboz , Akçabel , Akçakaya , Aktoprak , Aşağıazaplı , Aşağıkarakuyu , Aşağınasırlı , Bağlarbaşı , Balkar, Ballıkpınar , Belören, Bezirhane, Çankara , Çatalağaç , Çataltepe , Çayırlı , Çelikköy , Çimşit , Emirler , Gedikli , Gökçehüyük , Gölbek , Günalan , Hacıhasan , Hacılar , Hacılar , Hacımuratlı , Hallaçlı , Hamzalar , Harmanlı, Haydarlı , İncek , Karabahşili , Karaburun , Karagedik, Karaoğlan , Kırıklı , Kızılçayır , Koparan , Kosuklu , Küçükören , Mahmatlı , Mahmatlıbahçe , Meydanköy , Oğulbey , Ozan , Örencik , Örenli , Savran , Selametli, Soğulcak , Subaşı , Taşpınar , Tepeyurt , Topaklı , Tuluntaş , Velihimmetli , Yağlıpınar , Yarbaşı , Yavrucak , Yaylabağ , Yaylacık , Yeniköy , Yeşilova , Yukarıçoplu , Yukarıkarakuyu , Yukarınasırlı , Yurtbeyi

Gölbaşı uydu görüntüsü

Gölbaşı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gölbaşı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gölbaşı uydudan görüntüsü

Gölbaşı konumu

Gölbaşı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gölbaşı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: gölbaşinın nesi ünlüdür - 6 yıl, 11 ay önce yazıldı.