İncek (Gölbaşı) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

İncek harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İncek, Türkiye topraklarında Ankara ilinin Gölbaşı ilçesine bağlı bir köydür. İncek yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Ankara » Gölbaşı » İncek köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İncek haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İncek haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.8062, Boylam: 32.6996

Gölbaşı ilçesi belde ve köyleri

Ahiboz , Akçabel , Akçakaya , Aktoprak , Aşağıazaplı , Aşağıkarakuyu , Aşağınasırlı , Bağlarbaşı , Balkar, Ballıkpınar , Belören, Bezirhane, Çankara , Çatalağaç , Çataltepe , Çayırlı , Çelikköy , Çimşit , Emirler , Gedikli , Gökçehüyük , Gölbek , Günalan , Hacıhasan , Hacılar , Hacılar , Hacımuratlı , Hallaçlı , Hamzalar , Harmanlı, Haydarlı , İncek , Karabahşili , Karaburun , Karagedik, Karaoğlan , Kırıklı , Kızılçayır , Koparan , Kosuklu , Küçükören , Mahmatlı , Mahmatlıbahçe , Meydanköy , Oğulbey , Ozan , Örencik , Örenli , Savran , Selametli, Soğulcak , Subaşı , Taşpınar , Tepeyurt , Topaklı , Tuluntaş , Velihimmetli , Yağlıpınar , Yarbaşı , Yavrucak , Yaylabağ , Yaylacık , Yeniköy , Yeşilova , Yukarıçoplu , Yukarıkarakuyu , Yukarınasırlı , Yurtbeyi

İncek uydu görüntüsü

İncek ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İncek haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İncek uydudan görüntüsü

İncek konumu

İncek konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İncek) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

derya: ince cok seviyom - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.