Velihimmetli (Gölbaşı) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Velihimmetli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Velihimmetli, Türkiye topraklarında Ankara ilinin Gölbaşı ilçesine bağlı bir köydür. Velihimmetli yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Ankara » Gölbaşı » Velihimmetli köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Velihimmetli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Velihimmetli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.6905, Boylam: 32.6551

Gölbaşı ilçesi belde ve köyleri

Ahiboz , Akçabel , Akçakaya , Aktoprak , Aşağıazaplı , Aşağıkarakuyu , Aşağınasırlı , Bağlarbaşı , Balkar, Ballıkpınar , Belören, Bezirhane, Çankara , Çatalağaç , Çataltepe , Çayırlı , Çelikköy , Çimşit , Emirler , Gedikli , Gökçehüyük , Gölbek , Günalan , Hacıhasan , Hacılar , Hacılar , Hacımuratlı , Hallaçlı , Hamzalar , Harmanlı, Haydarlı , İncek , Karabahşili , Karaburun , Karagedik, Karaoğlan , Kırıklı , Kızılçayır , Koparan , Kosuklu , Küçükören , Mahmatlı , Mahmatlıbahçe , Meydanköy , Oğulbey , Ozan , Örencik , Örenli , Savran , Selametli, Soğulcak , Subaşı , Taşpınar , Tepeyurt , Topaklı , Tuluntaş , Velihimmetli , Yağlıpınar , Yarbaşı , Yavrucak , Yaylabağ , Yaylacık , Yeniköy , Yeşilova , Yukarıçoplu , Yukarıkarakuyu , Yukarınasırlı , Yurtbeyi

Velihimmetli uydu görüntüsü

Velihimmetli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Velihimmetli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Velihimmetli uydudan görüntüsü

Velihimmetli konumu

Velihimmetli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Velihimmetli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.