Gölcük harita ve uydu görüntüleri

Izmit Körfezi’nin güney sahilinde yer alan ilçe, Izmit’e 16 km uzaklıktadır. 199 km2 yüzölçümü olan Gölcük, Samanlı dağları ile Izmit Körfezi’nin arasında bulunmaktadır. Gölcük kent merkezi, Izmit – Bursa karayolunun iki yanında doğu – batı yönünde dar bir şerit halinde uzanan yerleşimin uzunluğu 3. daha fazla bilgi

Gölcük harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kocaeli » Gölcük haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gölcük haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gölcük haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7224, Boylam: 29.8151

Gölcük ilçesi belde ve köyleri

Ayvazpınar , Değirmendere , Eski Ferhadiye , Halıdere , Hamidiye , Hasaneyn , Hisareyn , İcadiye , İhsaniye , İrşadiye , Lütfiye , Memuriye , Nimetiye , Nuzhetiye , Orcun , Saraylı , Selimiye , Sıretiye , Sofular , Şevketiye , Şirinköy , Ulaşlı , Ummiye , Yazlık

Gölcük uydu görüntüsü

Gölcük ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gölcük haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gölcük uydudan görüntüsü

Gölcük konumu

Gölcük konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gölcük) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

erhan kospak: gölcük çok güzel bir yerdir.orayı çok seviyorum .babam yani ismail coşkun orda doğmuştur onu öyle çok seviyorumki bilemezsiniz yeşilliğiyle çok güzel ve özeldir - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.