Değirmendere (Gölcük) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Değirmendere harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Değirmendere, Türkiye topraklarında Kocaeli ilinin Gölcük ilçesine bağlı bir köydür. Değirmendere yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kocaeli » Gölcük » Değirmendere köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Değirmendere haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Değirmendere haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7207, Boylam: 29.7809

Gölcük ilçesi belde ve köyleri

Ayvazpınar , Değirmendere , Eski Ferhadiye , Halıdere , Hamidiye , Hasaneyn , Hisareyn , İcadiye , İhsaniye , İrşadiye , Lütfiye , Memuriye , Nimetiye , Nuzhetiye , Orcun , Saraylı , Selimiye , Sıretiye , Sofular , Şevketiye , Şirinköy , Ulaşlı , Ummiye , Yazlık

Değirmendere uydu görüntüsü

Değirmendere ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Değirmendere haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Değirmendere uydudan görüntüsü

Değirmendere konumu

Değirmendere konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Değirmendere) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.