Gölköy harita ve uydu görüntüleri

Ordu iline bağlı bir ilçe.Yüzölçümü 1.045 kilometrekare, nüfusu 31.617 dir. İlçe yüzeyi çok dağlıktır. Dağların çoğu ormanlarla kaplıdır. Mısır, Fasulye, Patates ekimi ve Fındıkçılık halkının... daha fazla bilgi

Gölköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ordu » Gölköy haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gölköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gölköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.9088, Boylam: 37.3768

Gölköy ilçesi belde ve köyleri

Ahmetli , Akçalı , Alanyurt, Aydoğan, Bayıralan , Bulut , Cihadiye , Çatak , Çetilli , Damarlı, Düzyayla, Emirler , Güzelyayla , Güzelyurt, Haruniye , Hürriyet , İçyaka , Kaleköy , Karahasan, Konak , Kozören , Özlü , Süleymaniye , Yuvapınar

Gölköy uydu görüntüsü

Gölköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gölköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gölköy uydudan görüntüsü

Gölköy konumu

Gölköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gölköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.