Gölpazarı harita ve uydu görüntüleri

Bilecik iline bağlı bir İlçe. Yüzölçümü 893 kilometrekare, nüfusu 22.634 dür. Yüzeyi yer yer ormanlarla kaplı... daha fazla bilgi

Gölpazarı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bilecik » Gölpazarı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gölpazarı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gölpazarı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.2842, Boylam: 30.3163

Gölpazarı ilçesi belde ve köyleri

Akçakavak , Aktaş , Alıç , Arıcaklar , Armutçuk , Baltalı , Bayat , Bolatlı , Büyükbelen , Büyüksusuz , Büyüksürmeli , Çengeller , Çımışkı , Çiftlikköy , Çukurören , Demirhanlar , Derecikören , Dereli , Doğancılar , Dokuz , Gökçeler , Gökçeözü , Göldağı , Gözaçanlar , Hacıköy , Hamidiye , İncirli , Karaağaç , Karaahmetler , Karacalar , Kasımlar , Kavak , Keskin , Köprücek , Kurşunlu , Kuşçuören , Küçüksusuz , Küçükyenice , Kümbet , Sarıhacılar , Softalar , Söğütçük , Şahinler , Taşçıahiler , Tongurlar , Türkmen , Uyuk , Üzümlü

Gölpazarı uydu görüntüsü

Gölpazarı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gölpazarı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gölpazarı uydudan görüntüsü

Gölpazarı konumu

Gölpazarı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gölpazarı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

??*: gölpazarlı olan varsa biras bilgi versin yaf kazandık ama napças belli deil - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Misafir: gölpazarına düştük burası hakkında kimse bişey bilmiyo hiçmi askerlik yapamn yok burda 89/4 - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
ortega: bende askerim ama 8/3 hic resim göremedim kıbrısa gelirseniz gorusuruz - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
akayfb: valla askeriz 8/4 merak ettim glöpazarını baktım sonumuz hakari galiba bide çok soğoukmuş orası - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
kanka: çiftlik köyü - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.