İsmailbeyli (Görele) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

İsmailbeyli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İsmailbeyli, Türkiye topraklarında Giresun ilinin Görele ilçesine bağlı bir köydür. İsmailbeyli yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Giresun » Görele » İsmailbeyli köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki İsmailbeyli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki İsmailbeyli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0296, Boylam: 38.9453

Görele ilçesi belde ve köyleri

Akharman , Aralıköz , Ardıç , Ataköy , Aydınlar, Beşirli , Beyazıt , Boğalı , Çalış , Çatak , Çatakkırı , Çavuşlu, Çiftlikköy , Dayılı , Dedeli , Dereboyu , Derekuşçulu , Dikmen , Esenli , Esenyurt , Eserli , Gölbaşı , Gülpınar , Gültepe , Güneyköy , Güvendik , Hamzalı , Haydalı , İnanca , İsmailbeyli , Karaburun , Karadere , Kırıklı , Koyunhamza , Köprübaşı, Köprüpaşa , Kuşçulu , Maksutlu , Menteşe , Ortaköy , Recepli , Sağlık , Seferli , Sofulu , Soğukpınar , Şahinyuva , Şalaklı , Şenlik , Tekgöz , Tepeköy , Terziali , Türkelli , Yalıköy , Yeğenli , Yeşildere

İsmailbeyli uydu görüntüsü

İsmailbeyli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif İsmailbeyli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

İsmailbeyli uydudan görüntüsü

İsmailbeyli konumu

İsmailbeyli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (İsmailbeyli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.