Göynük harita ve uydu görüntüleri

Bolu iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1532 kilometrekare, nüfusu 20.316 dır. Yüzeyi, ormanlarla kaplı, dik meyilli sırtlardan ve aralarındaki dar vadilerden ibarettir. Halkının başlıca geçim kaynağı... daha fazla bilgi

Göynük harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bolu » Göynük haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Göynük haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Göynük haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4006, Boylam: 30.7871

Göynük ilçesi belde ve köyleri

Ahmetbeyler , Akçaalan , Aksaklar , Alanköy , Arıkçayırı , Arızlar , Aşağkınık , Bayındır , Bekirfakılar , Boyacılar , Bozcaarmut , Bölücekova , Bulanık , Ceylanlı , Çamlıca , Çapar , Çatacık , Çayköy , Çubukköy , Dağhacılar , Dağşeyhleri , Dedeler , Değirmenözü , Demirhanlar , Ekinciler , Gerişler , Gökçesaray , Güneyçalıca , Güneypınar , Gürpınar , Hacımahmut , Hasanlar , Hilaller , Himmetoğlu , Hisarözü , İbrahimözü , Karaaliler , Karaardıç , Karacalar , Kaşıkşeyhler , Kayabaşı , Kayalıdere , Kılavuzlar , Kızılkuyu , Kilciler , Kozcağız , Köybaşı , Kumcuk , Kurnuç , Kuyupınar , Memeceler , Mustanlar , Narzanlar , Örencik , Pelitcik , Sarıcalar , Sarılar , Soğukçam , Susuz , Sünnet , Tekirler , Tepebaşı , Umurlar , Yeniköy , Yeşilyazı , Yukarıkınık

Göynük uydu görüntüsü

Göynük ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Göynük haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Göynük uydudan görüntüsü

Göynük konumu

Göynük konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Göynük) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.