Gümüşkent (Gülşehir) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Gümüşkent harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Gümüşkent, Türkiye topraklarında Nevşehir ilinin Gülşehir ilçesine bağlı bir beldedir. Gümüşkent yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Gümüşkent hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Nevşehir » Gülşehir » Gümüşkent beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gümüşkent haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gümüşkent haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.8238, Boylam: 34.5344

Gülşehir ilçesi belde ve köyleri

Abuuşağı, Alemli , Alkan , Bölükören , Civelek , Dadağı , Eğrikuyu , Emmiler , Eskiyaylacık , Fakiuşağı , Gökçetoprak , Gülpınar , Gümüşkent, Gümüşyazı , Hacıhalilli , Hacılar , Hamzalı , Karacaşar, Karahüyük , Kızılkaya , Oğulkaya , Ovaören, Şahinler , Terlemez , Tuzköy, Yakatarla , Yalıntaş , Yamalı , Yeniyayla , Yeşilli , Yeşilöz , Yeşilyurt , Yüksekli

Gümüşkent uydu görüntüsü

Gümüşkent ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gümüşkent haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gümüşkent uydudan görüntüsü

Gümüşkent konumu

Gümüşkent konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gümüşkent) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.