Gümüşhane harita ve uydu görüntüleri

GümüşhaneDoğu Karadeniz bölgesinde yer alan il. Bir bölümü Doğu Anadolu’da yer alır. 38°49’ ve 40°45’ doğu boylamları ile 39°50’ ve 40°51’ kuzey enlemleri arasında yer alan Gümüşhâne, doğuda Bayburt, kuzeyde Trabzon, kuzeybatı ve batıda Giresun, güneyde ise Erzincan illeri ile çevrilidir. Osmanlı devrinde ve daha önceleri asırlarca gümüş yataklarından gümüş çıkarılmıştı. daha fazla bilgi

Gümüşhane harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Gümüşhane haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gümüşhane haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gümüşhane haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4588, Boylam: 39.4783

Statik haritalar

Gümüşhane ilçe haritaları

Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran, Torul

Gümüşhane uydu görüntüsü

Gümüşhane ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gümüşhane haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gümüşhane uydudan görüntüsü

Gümüşhane konumu

Gümüşhane konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gümüşhane) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

kamutarist: yukarı kulaca köyündeki tesisin alabalıkları gerçekten çok lezzetliydi. herkese tavsiye ederim... - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
gümüşhaneli: yolunuz gümüşhaneye ugradıgında, mutlaka şiran yukarı kulaca köyünde balık yemenizi tavsiye ederim.Oradaki balık ve salatanın tadını hiçbir yerde bulamazsınız. - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
nazım çalık: pestil köme çalık sülalesi köyümüzün havası çok güzel bir tabiata sahiptir - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.