Gümülcine harita ve uydu görüntüleri

Gümülcine (Yunanca'da Κομοτηνή - Komotini) Yunanistan'ın Trakya bölgesinde (Batı Trakya), Rodopi (Rodop) ilinin (nomos) merkezi ve önemli miktarda bir Türk nüfusun yaşadığı bir şehirdir. Şehrin 2001 toplam nüfusu 43362'dir. Gümülcine isminin bulunduğu bölgeye ilk yerleşen insanlardan olan kömürcü nine 'den geldiği sanılmaktadır. daha fazla bilgi

Gümülcine harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Gümülcine haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gümülcine haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gümülcine haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.2585, Boylam: 36.3542

Gümülcine uydu görüntüsü

Gümülcine ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gümülcine haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gümülcine uydudan görüntüsü

Gümülcine konumu

Gümülcine konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gümülcine) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

fatma 13: bn gumulcineliyim gumulcine cok guzel bir sehir gumulcinede dogdugum ve yasadigim icin cok mutluyum buradaki turkler cok iyi insanlar bence - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Gümülcineli: hayret Gümülcinenin Batı Trakyada olduğunu sanıyordum bu hangi Gümülcine????? - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.