Güneysınır harita ve uydu görüntüleri

Güneysınır ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Güneysınır harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Konya » Güneysınır haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Güneysınır haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Güneysınır haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.2693, Boylam: 32.7283

Güneysınır ilçesi belde ve köyleri

Ağaçoba , Alanözü, Avcıtepe , Aydoğmuş, Gürağaç , Habiller , Karagüney , Kayaağzı , Kızılöz , Kurukavak , Mehmetali , Ömeroğlu , Örenboyalı , Sarıhacı

Güneysınır uydu görüntüsü

Güneysınır ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Güneysınır haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Güneysınır uydudan görüntüsü

Güneysınır konumu

Güneysınır konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Güneysınır) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

1234: sakin ve doğal ortam aranıyorsa.ayas avcıtepe köyünü ziyaret etmelisiniz;delik taşlar, kemerkaya, olukca, asar dağı,eski ayas, mutlaka görmelisiniz. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
1234: www.guneysinirhavadis.com yeni arayüzü ile yayında burayıda ziyaretedebilrsiniz.. gezi rehberiniz.. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
www.guneyhavadis.com: GÜNEYSINIR ile ilgili haberleri www.guneysınırhavadis.com sitesinden alabilirsiniz.ilçenin güvercinlik mağarası ve göksu şelalesi ünlüdür.ayrıca ilçede bulunan hüyük tarihi olarak çok eski çağlara dayanmaktadır. - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.