Gürcistan harita ve uydu görüntüleri

Gürcistan (Gürcüce: საქართველო/Sakartvelo; Gürcüstan olarak da yazılır), Karadeniz’in doğu kıyısında, Güney Kafkasya’da yer alır. Tam adı Gürcistan Cumuhuriyeti’dir. Eski Sovyet cumhuriyetlerinden biri olan Gürcüstan’ın kuzeyinde Rusya, güneyinde Azerbaycan, Ermenistan ve güneybatısında Türkiye yer alır. Ülkenin batı sınırını Karadeniz belirler. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 105,55 KB)] Gürcistan harita

Resmin boyutları: 1000px x 1000px, Dosya boyutu: 108087byte (105,55 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Gürcistan) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

harammy36: gürcistanı gördüm harika insanları var bize benziyorlar çok güvenli tabiki bizimkiler orayıda bozmasalar - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Misafir: ben gurcistanin vatandaşiyim nejla hanumin iorumi okudum ve çok uzuldum çunki hiç birşeidan haberi iokmuş anem guneiy osetiali babamsa gurc tam savaşin içinde iaşiorum gori kente savaşdan sonra ceheneme dondu ouzda ben turkiede sindim alah turk miletan rahaz olsun çok zor bir durum insanlari kaçiriolar ve bunda kimsanin haberi bile iok airica toprak gurcistanin toprak işamian bilmez - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
tirci aydin61: selam ben aydın tırcıyım kocaelide oturuyom işim gereği azerbaycana kadar gidip geliyom .fakat gürcünün güzelliği karşisinda valla bence söylenecek laf yok .sonuçta aynı bir milletiz her şeyimiz benziyor birbirine güzel şehirleri var lakın birde şu dil sorunu olmasa mükemmel?gezmenizi tavsiye ederim - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Nejla: Ben karadenizliyim ve Rusya nın haklı olduğunu düşünüyorum.tabiiki sivil halka yapılanlara üzülüyorum ama siyaset böyle birşey olanlar halka oluyor ve başkaki insanlar sivil halkın üzerinden geçiniyorlar.Etin ne budun ne senin anlaşmalara uyması gerekiyordu diye düşünüyorum - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.