Gaziantep harita ve uydu görüntüleri

Gaziantep ili, Türkiye Cumhuriyetinin Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. daha fazla bilgi

Gaziantep harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Gaziantep haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gaziantep haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gaziantep haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.1126, Boylam: 37.2655

Statik haritalar

Gaziantep ilçe haritaları

Araban, Islahiye, İslahiye, Kargamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli

Gaziantep uydu görüntüsü

Gaziantep ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gaziantep haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gaziantep uydudan görüntüsü

Gaziantep konumu

Gaziantep konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gaziantep) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

adem_27_1990@hotmail: ben gaziantep şahinbeyhde 16 yıldır burda oturuyorum we bu şehirde çok güzel macera mı desem tarihi yerler mi desem anlatmakla bitmez gelin grnn - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
nihal: Antebi kelimelerle anlatmak bence cok zor alt yapisi tamalanmis sehir planlamasiyla Antep, Güneydogu Anadolunun Parisi bence ....memleketimizin güzeligi iki kelimeyle özetlemek cok zor o güzeligi yasamak icin gitemeniz ve görmeniz lazim kendine özgü yemek kültürüyle dünyanin bir numarasi bence insanlari deseniz hepside acik görüslü modern ve kültürlü ... yurdumuzun bütün illeri gibi antepte cok güzel ANTPLI olmak bence ayricaliktir - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
merve: Antep hem turistik hemde antik olarak çok gelişti görmeyenler buraları köy gibi bir yer sanıyorlar ama öyle değil çok güzel görmenizi tavsiye ederim. - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
antepli: tek kelime ile anlatayım KALİTE ANLATILMAZ YAŞANIR başka söze gerek yok - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Selocan: Ante be gurban olun siz benim çok güzel memleketim burası - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
yusuf1986_27: antep cok güzelleşti - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
hk: gaziantep''e geldim doymadan görmeden gidiyorum emekli olduğum için harcamam kısıtlı olduğu için gidiyorum başbakanımızdan emklilere zam istiyoruz - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Memik Kilimci: Antebe Can Gurban....

Antebin kalasına Assınlar Fermanımı...

ANTEP BANA DEDEMDEN KALAN EN GÜZEL BİR

MİRASTIR...

ALLAH ELİMİZDEN ALMAYA.... - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
aslanbey: Gaziantep Türkiyenin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan il. 36°28’ ve 38°01’ doğu boylamları ile 36°38’ ve 37°32’ kuzey enlemleri arasında kalan il toprakları; doğuda Şanlıurfa, kuzeydoğuda Adıyaman, kuzeyde Kahramanmaraş, batıda Adana ve Hatay illeri, güneyde ise Suriye sınırı ile çevrilidir. Trafik numarası 27’dir. Kilim, sabun, bulama, baklava ve fıstığıyla meşhurdur - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
aslanbey : insanlara salak diyecegine bilysen sende birşeyler söylede tanıtımda yardımcı asi esmer bu sözler sana ... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
lion: ben heç beğenmedim antepi - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
gfbburak: bak aslen berlinyim ama suanda g.antepte yaşıyorum üniversite icabı için antep bence güneydogunun parisi diyebilirim - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
kardelen: hepinize slm arkadaslar...bugun sevdıgımı sıze yolladım esker olara o sıze emanet sevdıgıme ıyı bakın olurmu? - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
EROL: GAZİANTEP HIZLA GELİŞMEKTE OLAN TÜRKİYEDE ÇOK ÖNEMLİ BİR İLDİR.SANAYİSİ İLE ÜLKEYE ÇOK KATKIDA BULUNAN VE ÜRETMEYİ SEVEN İNSANLARI - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
tülin: ben gaziantepliyim ama ora böle danıdılmaz çünkü ora çoooook güzel bi yerrdir bence hele fıstıyı na bayılı yorum - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
merve: yya ben gaziantepli deyil ama orayı gördüm ve çooook beyedim çoook güzel bi şeyir o rası - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
küçük bozey: ben antepliyim şahinim ağam mavzer omuzum da yük ben yumruklarımla dövüşeceğim yumruklarım memleket kadar büyük - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
EMRAH EKİCİ: Emrah EKİCİ Gaziantep arıl doğumlu ama antepi tanıtmak böle olmaz görmeniz gerek anlatılmayan bir tarih taşıyor antep 02.07.2009 - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
sampetergoo: bende evet bende gazi antepliyim ama neylersin kaderbu kimimizi sama verdi kimimizi baska diyara.aurupada bile soran oldummu sennerelisin diye hic cekinmeden biz yokari bayir usayiz demisimdir - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Gold: Selamınaleykım hepıze eyı gunner aaagam nasısız .Ben hec eyı delım 305 musluman dın gardasmızı yahudıler gatletıler .Bebekler parca parca olmus .Allah ucun ses verın .Elim ayam goptu sankı .Aeo gardaslarm . .......... - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.