Sarnıç (Gaziemir) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Sarnıç harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Sarnıç, Türkiye topraklarında İzmir ilinin Gaziemir ilçesine bağlı bir köydür. Sarnıç yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » İzmir » Gaziemir » Sarnıç köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Sarnıç haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Sarnıç haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.2983, Boylam: 27.1707

Gaziemir ilçesi belde ve köyleri

Sarnıç

Sarnıç uydu görüntüsü

Sarnıç ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Sarnıç haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Sarnıç uydudan görüntüsü

Sarnıç konumu

Sarnıç konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Sarnıç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: sarnıç çok güzel harika

sarnıç göletimiz hele mütis

- 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.