Gaziosmanpaşa harita ve uydu görüntüleri

Gaziosmanpaşa, İstanbul'un bir ilçesidir. İstanbul'un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950'li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe yapılmıştır. Gaziosmanpaşa'nın merkezine eskiden Taşlıtarla denirdi. Gaziosmanpaşa ilçesi Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleri ile komuşudur. daha fazla bilgi

Gaziosmanpaşa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Gaziosmanpaşa haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gaziosmanpaşa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gaziosmanpaşa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0765, Boylam: 28.9096

Gaziosmanpaşa ilçesi belde ve köyleri

Arnavutköy , Boğazköy , Bolluca , Cebeci , Çilingir , Hacımaşlı , Haraççı , İmrahor , Taşoluk , Tayakadın , Yeniköy

Gaziosmanpaşa uydu görüntüsü

Gaziosmanpaşa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gaziosmanpaşa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa uydudan görüntüsü

Gaziosmanpaşa konumu

Gaziosmanpaşa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gaziosmanpaşa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

köksal: Arnavutköy ilcesi yapilan imarplani düzenlemesinde binlerce vatandaşimiz imar maduru olmüştür benim imrahor mah.sanayi cadesinde 2004 yılinda yapdığim evim var dere yatğinin dişinda bulunüyor,evımın yerı kot imar olmasi gekırken.park olarak gösterılmiştir.etraf parsellerde maliyenin yerlerı var paklar buralarda yapilabilir.bız 52 özel parsel tapulu arsa sahıplerı ,imar madurlarıyiz.bu imarlarin düzeltilip madüriyetimizin giderilmesidir talebimizdir. - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
dadaş: istanbulun en büyük ilçesidir.doğu kökenli insanların çoğunlukta yaşadığı bir semtdir.ADALET PARTİSİNİN genel başkanı sülayman soylu burada doğmuştur.oyuncu ilyas salman burada yaşamaktadır. - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.