Tayakadın (Gaziosmanpaşa) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Tayakadın harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Tayakadın, Türkiye topraklarında İstanbul ilinin Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı bir köydür. Tayakadın yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » İstanbul » Gaziosmanpaşa » Tayakadın köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Tayakadın haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Tayakadın haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.2700, Boylam: 28.6886

Gaziosmanpaşa ilçesi belde ve köyleri

Arnavutköy , Boğazköy , Bolluca , Cebeci , Çilingir , Hacımaşlı , Haraççı , İmrahor , Taşoluk , Tayakadın , Yeniköy

Tayakadın uydu görüntüsü

Tayakadın ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Tayakadın haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tayakadın uydudan görüntüsü

Tayakadın konumu

Tayakadın konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Tayakadın) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

sinirli: Bence Tayakadın müthiş bir yer... Sütü, yoğurdu, ekmeği... Hele ki bir de düşük yoğunluklu yapılaşmaya açılırsa tadından yenmez. Yollar, hizmet binaları, süper lüks villalar, hepsi burada olacak 4-5 sene içinde. Hele bir de karadeniz kıyısındaki yeni istanbul projesi gerçek olursa işte o zaman kimse tutamaz Tayakadın'ı... - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Tayakadınlı: Tayakadın Köyünün yerli halkını balkan harbi öncesi Bulgaristan'ın Şumlu ve Aydos yöresinden gelen göçmenler oluşturur.Göç öncesi Bulgarların yaşadığı bilinmektedir.Köylüler, köye bitişik büyük çiftlik arazilerini 1932 1950 yıllarında uzun vadeli olarak sahiplerinden satın almış ve kendi aralarında paylaşmışlardır.Dedelerimin 30-40 yıl süreyle arazi sahiplarine ödeme yaptıklarını babam anlatırdı.Onların torunları olan bizler, bu arazileri yok pahasına sattık.Kaçak yapılaşma nedeniyle bir cennet parcası yok olmak üzere.Köy şimdi büyükşehir belediyesinin mücavir alanında ve tamamen imara kapalı.İmar planının yapılnması bekleniyor ("İrat-tefrit).Köyün İmar planının yapılarak düşük yapılaşmaya izin verilmesi halinde çarpık yapılaşmanın zaman içinde düzelebileceğini düşünüyorum. Bunun içinde köyde oturanların ve köyde tarlası olanların bir araya gelip çaba harcamaları gerekiyor.En son durumu net olarak bende öğrenemedim. - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
zonguldaklı: ben tayakadından 1993 yılında 600m2 arsa almıştım hala duruyor bakalım ne olacak göreceğiz ama çok güzel bir yer - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
misafir: vikipedyada bile yazıyor bu bölge 3. köprü yapımı sonrası çok değerlenicek bol bol arsa tarla almak lazım - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ögretmen: 3.köprü yapımı sonrasında zengin tarla ve arsa sahiplerinin yeri olarak bilinecek yer - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
emre: bu köyün dedikodusu ünlü ulasımı rezalet - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.