Gazipaşa harita ve uydu görüntüleri

Antalya iline bağlı ilçe. Yüzölçümü 600 kilometrekare, nüfusu 15.416 dır. İlçenin yüzeyi, kuzeyde Batı Toros... daha fazla bilgi

Gazipaşa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Antalya » Gazipaşa haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gazipaşa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gazipaşa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.2674, Boylam: 32.3084

Gazipaşa ilçesi belde ve köyleri

Akoluk , Aydıncık , Beyobası , Beyrebucak , Çakmak , Çalıpınar , Çamlıca , Çığlık , Çile , Çimenbağı , Çobanlar , Çörüş , Doğanca , Esenpınar , Göçük , Gökçebelen , Gökçesaray , Güneyköy , Gürçam , Hasdere , Ilıcaköy , İnalköy , İnceğiz , Kahyalar, Karaçukur , Karalar , Karatepe , Kırahmetler , Kızılgüney , Korubaşı , Küçüklü , Macarköy , Muzkent , Öznurtepe , Sugözü , Şahinler , Uçkonak , Yakacık , Yenigüney , Yeniköy , Yeşilyurt , Zeytinada

Gazipaşa uydu görüntüsü

Gazipaşa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gazipaşa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gazipaşa uydudan görüntüsü

Gazipaşa konumu

Gazipaşa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gazipaşa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

fatoş: neden köy ve yayla örüntüleri yok hiç bir konu hakkında bilgi verilmemiş. - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.