Gebze harita ve uydu görüntüleri

Gebze İzmit Istanbul karayolu üzerinde Izmit’e 51 km uzaklıktadır. Büyük sanayi kuruluşları yanında Türkiye Bilimsel ve Teknik araştırmalar Kurumu (TÜBITAK-MAM) ve Gebze Ileri teknoloji Enstitüsünde bulunduğu ilçenin nüfusu 402.926’ya ulaşmıştır. Kartacalı Komutan Hannibal’ın mezarı, Arkeolog ressam Osman Hamdi Bey’in Müze – Evi ile Mimar Sinan’ın eseri Çoban Mustafa Paşa Külliyesi Gebze’nin önemli tarihi eserlerindendir. daha fazla bilgi

Gebze harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kocaeli » Gebze haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gebze haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gebze haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8002, Boylam: 29.4381

Gebze ilçesi belde ve köyleri

Ahatlı , Balçık , Cumaköy , Çayırova , Çerkeşli , Darıca , Darıca , Demirciler , Denizli , Dilovası , Duraklı , Elbizli , Eskihisar , Hatipler , Kadıllı , Kargalı , Köseler , Mollafenari , Muallim , Mudarlı , Ovacık , Pelitli , Şekerpınar , Tavşancıl , Tavşanlı , Tepecik , Tepemanayır , Yağcılar

Gebze uydu görüntüsü

Gebze ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gebze haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gebze uydudan görüntüsü

Gebze konumu

Gebze konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gebze) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Misafir: Gebzenin kıymetini bilelim arkadaşlar - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
kalll: gebze için çok çalışmak lazım diye düşünüyorum ilgililere duyrulur - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
iso: gebzeyi gebzelilere bırakın....! - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
köylü: melemezli mah.haritada unutulmuş gereğinin yapılmasını istiyorum - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
duahan: Gebze içinde benim burcum varsa elbette güzeldir.. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
AYHAN DEMİRCİ: GEBZENİN GÜZELLİĞİNDEN BENCE BAHSETMEYİ BIRAKALIM. ÇÜNKÜ ZATEN SANAYİ YÜZÜNDEN ŞEHİR ELDEN GİTMİŞ, FAZLA REKLAM YAPARSAK ŞUSU GÜZEL BUSU GÜZEL DERSEK YAKINDA YEMYEŞİL KÖYLERDEN DE ESER KALMAYACAK. DAĞ TAŞ ORGANİZE OLDU, YAŞANACAK YER KALMADI. DİLOVASI KANSER OVASI DİYE ADI ÇIKTI, GEBZENİN ADI NASIL ÇIKAR BÖYLE GİDERSE BİLEMEM. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
CKOC: ORTAMI BOZAN KÜRTLER DEĞİL ARKADAŞIM SENİN GİBİ SADECE ÖNÜNÜ GÖREN DAR KAFALILAR - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
OSMAN: BEN GEBZE DOĞUMLUYUM ÇOK OLAYLAR GÖRDÜM ORTAMI BOZAN LANET OLASI KÜRTLER - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
OSMAN: ÇOK GÜZEL AMA ORTAMI BOZUK - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
melike: gebzeyyi çok seviyorum ve çok mutluyum ve böyle kalmasını istiyorum... - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.
vatandaş: gebzenin yağcılar köyü de var olduna inanıyorum - 6 yıl, 2 ay önce yazıldı.