Çayırova (Gebze) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Çayırova harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Çayırova, Türkiye topraklarında Kocaeli ilinin Gebze ilçesine bağlı bir köydür. Çayırova yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kocaeli » Gebze » Çayırova köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çayırova haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çayırova haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8203, Boylam: 29.3724

Gebze ilçesi belde ve köyleri

Ahatlı , Balçık , Cumaköy , Çayırova , Çerkeşli , Darıca , Darıca , Demirciler , Denizli , Dilovası , Duraklı , Elbizli , Eskihisar , Hatipler , Kadıllı , Kargalı , Köseler , Mollafenari , Muallim , Mudarlı , Ovacık , Pelitli , Şekerpınar , Tavşancıl , Tavşanlı , Tepecik , Tepemanayır , Yağcılar

Çayırova uydu görüntüsü

Çayırova ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çayırova haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çayırova uydudan görüntüsü

Çayırova konumu

Çayırova konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çayırova) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.