Şekerpınar (Gebze) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Şekerpınar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Şekerpınar, Türkiye topraklarında Kocaeli ilinin Gebze ilçesine bağlı bir köydür. Şekerpınar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kocaeli » Gebze » Şekerpınar köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Şekerpınar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Şekerpınar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8597, Boylam: 29.3887

Gebze ilçesi belde ve köyleri

Ahatlı , Balçık , Cumaköy , Çayırova , Çerkeşli , Darıca , Darıca , Demirciler , Denizli , Dilovası , Duraklı , Elbizli , Eskihisar , Hatipler , Kadıllı , Kargalı , Köseler , Mollafenari , Muallim , Mudarlı , Ovacık , Pelitli , Şekerpınar , Tavşancıl , Tavşanlı , Tepecik , Tepemanayır , Yağcılar

Şekerpınar uydu görüntüsü

Şekerpınar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Şekerpınar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Şekerpınar uydudan görüntüsü

Şekerpınar konumu

Şekerpınar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Şekerpınar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

derya yaman: maciryuvası şekerpınar tek kelimeyle - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ozn: maciryuvası şekerpınar tek kelimey kaymakam lığın neişivar orda - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.